Naudingi patarimai

Surinkome dažniausiai naudojamas funkcijas, formules ir greitųjų klavišų kombinacijas, kurios padės Jums dirbti su MS Excel programa lengviau ir produktyviau. Čia taip pat rasite užduotis, kurias atlikdami galėsite pasitikrinti savo žinias.

Jeigu savo žinias tobulinti norite su ekspertų pagalba, kviečiame prisijungti prie mūsų organizuojamų auditorinių MS Excel kursų. PLAČIAU APIE KURSUS...

MS Excel greitųjų klavišų kombinacijos

Vienas iš paprastesnių būdų greičiau ir efektyviau atlikti skaičiavimus - naudoti MS Excel sparčių klavišų kombinacijas. Dalis greitųjų klavišų kombinacijų gali būti naudojamos tik MS Excel aplinkoje, tačiau didžiąją dalį galėsite naudoti dirbdami ir su kitomis MS Office paketo programomis.

Dažniausiai naudojamų greitųjų klavišų sąrašą galite peržiūrėti paspaudę ŠIĄ NUORODĄ.

MS Excel funkcijos

Skaičiavimus MS Excel galima atlikti naudojant funkcijas arba formules. Funkcijos – tai tam tikros formulės, kurioms yra suteiktas pavadinimas, todėl jas naudoti ypač patogu. Net paprasčiausių funkcijų naudojimas padės Jums sutaupyti laiko ir efektyviau analizuoti duomenis.

Dažniausiai naudojamų MS Excel funkcijų sąrašą galite peržiūrėti paspaudę ŠIĄ NUORODĄ.

MS Excel užduotys

Mūsų lektoriai paruošė užduotį su kuria galėsite pasitikrinti savo žinias, o sprendimo rezultatą galėsite palyginti su lektoriaus pateiktu variantu. Atsisiųsti MS Excel užduotį galite paspaudę ŠIĄ NUORODĄ. Sėkmės!